STOK KODU
1010-M-BLK
729,90 TL
ÜRÜN SEÇENEKLERİ
BEDEN REHBERİ
Miktar
Sepete Ekle
Detaylar
  • Su geçirmez dış ceket içerisinde fermuarla birleştirilmiş şişme mont
  • Dış ceket - softshell (içi polar laminasyolu)
  • Rüzgar geçirmez, nefes alabilir, ekstra sıcak tutar
  • Standart fit
  • Çıkarılabilir ve ayarlanabilir kapüşon
  • İçte ve dışta işlevsel cepler

CRESTA’DA SOFTSHELL TEKNOLOJİSİ

Kayak, yürüyüş, bisiklet, tırmanma ya da başka bir açık hava aktivitesi farketmeksizin, giydikleriniz ve söz konusu hava koşulları, rahatlığınız konusunda önemli bir rol oynar.

Rahatlık ve hareket kabiliyetine uygun şekilde tasarlanmış softshell teknolojisi, zorlu hava koşullarında bile dış mekan aktiviteleriniz için idealdir.

Softshell kumaş, ısı yalıtımı özelliği sayesinde vücut ısınızı korumanıza yardımcı olur. Malzemenin hafifliği ve esnekliği size hareket özgürlüğü sağlar. İçerisindeki nefes alabilir membran, su buharını (teri) dışarı atarak, cildinizin kuru kalmasını sağlar. Su ve rüzgar geçirmezdir.

CRESTA olarak, softshell teknolojisine sahip ürünlerimizi kadın, erkek ve çocuklar için en fonksiyonel ve konforlu olabilecek şekilde tasarlıyoruz. Yanınızda bulundurmanız gereken eşyalarınız için bol miktarda yan ve iç cep bulunmaktadır. Ayrıca, yüksek kaliteli, sağlam fermuarların mevcut olması giysiyi hızlı bir şekilde giyip çıkarabilmenizi sağlar. Bazı ceketlerde rüzgar ve yağmura karşı koruyan bir kapüşon bulunur.

Softshell ürünlerimizde hava koşullarına karşı direnç ve nefes alabilirlik arasındaki ideal dengeyi sağladık. Böylece her hava koşuluna karşı hiç tereddüt yaşamadan istediğiniz kadar aktif olabilirsiniz.

CRESTA’DA ISI YALITIM TEKNOLOJİSİ

Elyaflı ürünlerimizde kuş tüyüne alternatif olarak geliştirilmiş bir ısı yalıtım teknolojisi kullanılmıştır. Bu teknoloji, sıcaklığı küçük hava cepleri içerisinde hapsederek soğuk ve yağmurlu havalarda sizi sıcak tutar.

Cresta elyaflı montlar ve yelekler çok hafif ve yumuşak olduğu için her türlü açık hava aktivitesinde çok rahat hissedeceksiniz.

Yüksek kalitedeki sağlam fermuarlar sayesinde kıyafeti istediğiniz zaman hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz, kumaşın sıkıştırılabilirliği sayesinde de yanınızda kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor