Kullanım Şartları

Bu web sitesine girmek, bu web sitesini kullanmak ve bu web sitesinden herhangi bir ürün siparişi vermek, -zaman zaman güncellenmiş olabilecek- aşağıdaki Kullanım Koşullarını kabul ettiğiniz anlamına gelir. Web sitesini kullanmaya devam etmeniz de, güncellenmiş Kullanım Koşullarını kabul ettiğinizi teşkil eder. Önemli bilgileri içerdiklerinden dolayı lütfen bunları dikkatlice okuyunuz. 

Bu web sitesi, Fatih Mah. 1191 Sok. No:14 Sarnıç-Gaziemir / İzmir adresinde bulunan, MEER TEKSTİL Tur. İnş. San. Tic. Ltd. Şti’ne ait olan marka Cresta’ya aittir. 

Bu web sitesinde gösterilen Cresta markalı her şey, tescilli Cresta markasına aittir. Tüm hakları, Meer Tekstil Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine aittir ve her türlü kullanımları yasaktır. 

Sadece bu web sitesini (www.crestaofficial.com) kullanarak veya +90 232 281 21 21’i arayarak CRESTA’dan sipariş verebilirsiniz. 

Müşteri hizmetleri merkezimiz sorularınız ve talepleriniz için, çalışma günleri (Pazartesi’den Cumartesi’ye kadar, resmi tatil günleri hariç), hafta içi saat 9’dan akşam 6’ya kadar, Cumartesi günü sabah 9'dan öğlen 1'e kadar hizmetinizdedir. 

Online mağazamızda alışveriş için minimum bir sipariş değeri yoktur. 

Bu web sitesinde alışveriş yapmanız, 18 yaşından büyük olduğunuzu ve verilen tüm bilgilerin doğru olduğunu onaylamış olduğunuz anlamına gelmektedir.