STOK KODU
1501-M-KHA
399,90 TL
ÜRÜN SEÇENEKLERİ
BEDEN REHBERİ
Miktar
Sepete Ekle
Detaylar
  • Su ve rüzgar geçirmez, nefes alabilir, sıcak tutar
  • Hafif, esnek
  • Kumaşın iç kısmı polar laminasyonludur
  • Standart fit
  • Fermuarlı el cepleri, kargo cepler ve arka cep
  • Lastikli, esnek bel

CRESTA’DA SOFTSHELL TEKNOLOJİSİ

Kayak, yürüyüş, bisiklet, tırmanma ya da başka bir açık hava aktivitesi farketmeksizin, giydikleriniz ve söz konusu hava koşulları, rahatlığınız konusunda önemli bir rol oynar.

Rahatlık ve hareket kabiliyetine uygun şekilde tasarlanmış softshell teknolojisi, zorlu hava koşullarında bile dış mekan aktiviteleriniz için idealdir.

Softshell kumaş, ısı yalıtımı özelliği sayesinde vücut ısınızı korumanıza yardımcı olur. Malzemenin hafifliği ve esnekliği size hareket özgürlüğü sağlar. İçerisindeki nefes alabilir membran, su buharını (teri) dışarı atarak, cildinizin kuru kalmasını sağlar. Su ve rüzgar geçirmezdir.

CRESTA olarak, softshell teknolojisine sahip ürünlerimizi kadın, erkek ve çocuklar için en fonksiyonel ve konforlu olabilecek şekilde tasarlıyoruz. Yanınızda bulundurmanız gereken eşyalarınız için bol miktarda yan ve iç cep bulunmaktadır. Ayrıca, yüksek kaliteli, sağlam fermuarların mevcut olması giysiyi hızlı bir şekilde giyip çıkarabilmenizi sağlar. Bazı ceketlerde rüzgar ve yağmura karşı koruyan bir kapüşon bulunur.

Softshell ürünlerimizde hava koşullarına karşı direnç ve nefes alabilirlik arasındaki ideal dengeyi sağladık. Böylece her hava koşuluna karşı hiç tereddüt yaşamadan istediğiniz kadar aktif olabilirsiniz

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor