İade, Değişim ve Garanti Politikası

CRESTA ailesi olarak, sattığımız her şeyin kalitesinin arkasında duruyoruz, satın aldığınız her şeyden memnun kalacağınızı umuyoruz. 

Eğer CRESTA’dan satın aldığınız ürün(ler)den memnun değilseniz, aşağıdaki şekilde ürünü/ürünleri iade edebilirsiniz.

Ürünlerimizin hepsi, malzeme ve işçilik hatalarına karşı 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. 

Bu garanti kapsamındaki CRESTA markalı ürünler, ürünün 1 yıl boyunca malzeme ve işçilikteki üretim hatalarına karşı orijinal sahibine aittir. Bu garanti tüm CRESTA markalı ürünler için geçerlidir.

Bu garanti kapsamındaki ürününüz bir üretim kusuru nedeniyle arızalanırsa, kendi takdirimize bağlı olarak, ürünü ücretsiz olarak onarırız veya değiştiririz. Bu, sadece orijinal durumundaki ürünler için geçerlidir.  Bu garanti, kazayla yırtılma, uygun olmayan bakım sonu hasar görme, ihmalden kaynaklı bozulma, zaman içerisinde aşınma ve yıpranma veya renklerin ve malzemelerin uzun süreli kullanımda doğal olarak solmasının ya da bozulmasının neden olduğu hasarı kapsamaz. Garanti kapsamında olmayan hasarlar makul bir ücret karşılığında tamir edilebilir ve iade nakliye ücreti tahsil edilir.

Garanti değerlendirmesi için, ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir.

Fatih Mahallesi, 1191 sokak, no:14, Sarnıç-Gaziemir/ İzmir

Meer Tekstil Tur. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Garanti için yapılan tüm gönderiler önceden ödenmiş ve sigortalı olmalıdır. CRESTA, gönderilen paketlerin kaybedilmesinden sorumlu değildir.

Garanti politikamız, onarım için kabul edilen ürünlerin temiz olmasını gerektirir. Temizlik gerekiyorsa ücretler değerlendirilecek veya ürün yeterince temizlenemediği takdirde ürün iade edilebilir.